Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Industriální styl – nepřizpůsobivý, nedbalý, robustní a přesto hřejivě domácký. Porušte pravidla a trendy hoďte přes palubu - v industriálním stylu je totiž vše dovoleno!

Výroba nábytku v industriálním stylu je pro mne radostí, zábavou i koníčkem a z kovařiny mne naplňuje nejvíc.  Industriální nábytek se hodí nejen do loftových bytů (bývalé továrny či dílny), ale je vhodný i pro milovníky průmyslového stylu do bytů, domů, restaurací nebo chat a chalup. Nejvíce mne oslovila kombinace kovářských prvků a masivního dřeva, která je naprosto jedinečná. Každý kus nábytku, který vyrábím je originální a vycházím plně vstříc potřebám a představám zákazníka.

Nábytek vyrábím na objednávku dle přání zákazníka, potřebných rozměrů a barevnosti, se zachováním přiznané ruční výroby. Neusiluji o tovární a strojovou přesnost. Takový nábytek u mě, prosím, nechtějte vyrobit. Pracuji s kovem, dřevem a sklem a ctím vlastnosti těchto materiálů. Výrobky ze spárovky a lamina hledejte raději u jiných výrobců.

Co zde neuvidíte, neznamená, že neumím vyrobit. Každý kus je originál a umím Vaše představy a vize převést do reality. Pošlete mi svá přání a já se je pokusím splnit.

 

Důvody, proč upřednostňuji ruční výrobu industriálního nábytku jsou:

  • dbám na precizní kvalitu, poctivé řemeslo a dokonalý design
  • vyrobím Vám nábytek na míru dle Vašich návrhů a vizí
  • každý kus je originál s důkladným propracováním do drobných detailů
  • nábytek na míru ode mne má duši a žije dál ruku v ruce s přírodou
  • u mne najdete poctivé kovářské řemeslo s láskou k němu
  • vždy dodržuji dohodnuté termíny a ceny

 

U zboží na objednávku, prosím, počítejte se zálohou na výrobu. Výše zálohy závisí na druhu zboží. Od 20-50%. S výší zálohy budete seznámeni před uzavřením objednávky.

Jsem vám k dispozici

Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku, ozvěte se mi.


Kontaktujte mě